.

.::. FİRMA PROFİLİ .::.

.

ÖZOK BACA; Baca ve havalandırma sistemlerinin imalat ve montajı alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir..


Konya firması olan ÖZ-OK BACA, 2005 yılında başladığı baca ve havalandırma sistemleri işine, yılların da kattığı tecrübe ve heyecanla, siz değerli müşterilerimizin de desteğiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.


Firmamız; İş ve yaşam alanlarının kalorifer bacaları, doğalgaz bacaları, endüstriyel bacalar ve havalandırma baca sistemleri alanında her türlü bacayı hem imal ediyor hem de montajını gerçekleştirmektedir.


Ürün ve Hizmetlerimiz Arasında;


Havalandırma bacaları, kalorifer bacaları, doğalgaz bacaları, kombi bacaları, endüstriyel bacalar, fabrika bacaları, buhar kazanı bacaları, fırın bacaları, sulu filtreler, lokanta bacaları, jeneratör bacaları ile diğer baca ve havalandırma baca çeşitleri yer almaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Baca ve havalandırma sistemleri işimizde kullandığımız malzemelerin kalitesi güven kaynağımız olmuştur. En önemli düsturumuz ise; zamanında ve söz verdiğimiz vakitte işe başlamak, taahhüt ettiğimiz zamanda da işimizi sorunsuzca teslim etmektir.
HEMEN ARA